به سفر یادگیری SEO خود خوش آمدید!
 

در صورتی که تمایل شما  به یادگیری بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تنها با تمایل شما به اجرای و  آزمایش مفاهیم بیشتر شود ، از این راهنما نهایت استفاده را خواهید برد.
این  راهنما برای توصیف کلیه جنبه های اصلی سئو ، از یافتن اصطلاحات و عبارات  (کلمات کلیدی) که می تواند باعث ایجاد ترافیک واجد شرایط به وب سایت شما  شود ، دوستانه تر کردن سایت شما با موتورهای جستجو ، ایجاد لینک ها و  بازاریابی ارزش بی نظیر سایت شما طراحی شده است. .
دنیای بهینه سازی  موتورهای جستجو پیچیده و در حال تغییر است ، اما شما می توانید اصول را به  راحتی درک کنید ، و حتی مقدار کمی از دانش SEO می تواند تفاوت بزرگی ایجاد  کند. آموزش رایگان SEO نیز به صورت گسترده در وب موجود است ، از جمله راهنماهایی مانند این!
این اطلاعات را با برخی تمرینها ترکیب کنید و در راه رسیدن به یک سئو باهوش خوب هستید.
مبانی اصول بهینه سازی موتور جستجو
آیا  تاکنون از سلسله مراتب نیازهای مازلو شنیده اید؟ این یک تئوری روانشناسی  است که اساسی ترین نیازهای انسان (مانند هوا ، آب و ایمنی جسمی) را بر  نیازهای پیشرفته تر (مانند عزت نفس و تعلق اجتماعی) در اولویت قرار داده  است. این نظریه این است که شما بدون اطمینان از نیازهای اساسی تر در ابتدا  برآورده نمی شوید. اگر غذا ندارید عشق مهم نیست.
بنیانگذار ما ، رند  فیشکین ، یک هرم مشابه را برای توضیح نحوه عملکرد افراد در مورد سئو ،  توضیح داد و ما آن را محبت آمیز عنوان کردیم "سلسله مراتب نیازهای سئو".


راهنمای اصول SEO
 

همانطور که مشاهده می کنید ، پایه و اساس SEO خوب با اطمینان از دسترسی به خزیدن شروع می شود و از آنجا به سمت بالا حرکت می کند.
با استفاده از این راهنمای مبتدی ، می توانیم این هفت مرحله را برای رسیدن به سئو موفق دنبال کنیم:
    دسترسی را باز کنید تا موتورها بتوانند وب سایت شما را بخوانند
    محتوای قانع کننده ای که به جستجوی جستجوگر پاسخ می دهد
    کلید واژه بهینه سازی شده برای جذب جستجوگرها و موتورها
    تجربه کاربری عالی از جمله سرعت بار سریع و UX قانع کننده
    محتوای ارزشمندی را به اشتراک می گذارد که پیوندها ، استنادها و تقویت را کسب می کند
    عنوان ، URL و توضیحات برای ترسیم CTR بالا در رتبه بندی ها
    نشانه گذاری Snippet / Schema برای مشخص کردن در SERP ها
ما  در طول این راهنما برای هر یک از این مناطق وقت خواهیم گذاشت ، اما ما می  خواهیم آن را در اینجا معرفی کنیم زیرا نگاهی به نحوه ساختن این راهنما به  عنوان یک کل ارائه می دهد.
 

سئو چیست و چرا اهمیت دارد؟


برای مبتدیان واقعی. بیاموزید که بهینه سازی موتور جستجو چیست ، چرا مهم است و همه اصول لازم را می دانید تا خود را درست شروع کنید.
فصل 2: نحوه کار موتورهای جستجو - خزیدن ، نمایه سازی و رتبه بندی
ابتدا باید ظاهر شوید.
اگر  موتورهای جستجو به معنای واقعی کلمه نمی توانند شما را پیدا کنند ،  هیچکدام از بقیه کارهای شما اهمیتی ندارند. این فصل به شما نشان می دهد که  چگونه روبات های آنها اینترنت را خز می کنند تا سایت شما را پیدا کنند و آن  را به فهرست آنها اضافه کنند.


فصل 3: تحقیقات کلید واژه
درک کنید که مخاطبان شما چه چیزی می خواهند پیدا کنند.
رویکرد  ما ابتدا کاربران را هدف قرار می دهد زیرا این چیزی است که موتورهای جستجو  پاداش می دهند. در این فصل تحقیقات کلمات کلیدی و سایر روش ها برای تعیین  آنچه مخاطبان شما به دنبال آن هستند ، را در بر می گیرد.


فصل چهارم: بهینه سازی در محل


برای پیشبرد پیام خود از تحقیقات خود استفاده کنید.


این  یک فصل پرشور است ، طراحی بهینه سازی شده ، تجربه کاربر ، معماری اطلاعات و  تمام راه هایی که می توانید نحوه انتشار مطالب را تنظیم کنید تا حداکثر  دید و طنین انداز آن با مخاطبان خود تنظیم شود.
فصل 5: SEO فنی
دانش فنی پایه به شما در بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو و ایجاد اعتبار با توسعه دهندگان کمک می کند.
با  اجرای طراحی پاسخگو ، بخشنامه های روبات و سایر عناصر فنی مانند داده های  ساخت یافته و برچسب های متا ، می توانید به گوگل (خود ربات) بگویید که سایت  شما درمورد این موضوع چیست. این به آن کمک می کند تا برای موارد مناسب  رتبه بندی شود.
فصل ششم: ایجاد پیوند و مؤسس تأسیس
صدا را زیاد کن.
پس از دستیابی به همه چیز ، وقت آن است که با جلب توجه و پیوند از سایتها و تأثیر گذاران دیگر ، تأثیر خود را گسترش دهید.
فصل 7: اندازه گیری ، اولویت بندی و اجرای سئو
خود را برای موفقیت تنظیم کنید.
بخش اساسی هر استراتژی جستجوگرها دانستن اینکه چه چیزی کار می کند (و چه چیزی نیست) ، تنظیم رویکرد شما در مسیر حرکت است.
واژه نامه SEO
اصطلاحات و عبارات کلیدی را درک کنید.
یادگیری  سئو بعضی اوقات می تواند مانند یادگیری یک زبان دیگر ، با تمام اصطلاحات  اصطلاحات و اصطلاحات صنفی که انتظار دارید بدانید احساس کنید. این واژگان  فصل به فصل به شما کمک می کند تا کلمات جدید را به دست بیاورید.
چه مقدار از این راهنما برای مطالعه نیاز دارم؟
اگر  در مورد بهبود ترافیک جستجو جدی هستید و با سؤال ناآشنا نیستید ، توصیه می  کنیم راهنمای مبتدی برای سئو را از جلو به عقب بخوانید. ما سعی کرده ایم  تا حد امکان آن را بطور دقیق و آسان درک کنیم و یادگیری اصول سئو اولین قدم  اساسی برای رسیدن به اهداف کسب و کار آنلاین شما است.
با سرعتی که  مناسب شماست ، بروید و حتماً به دهها منبعی که در طول فصل به آنها پیوند می  دهیم توجه کنید - آنها نیز شایسته توجه شما هستند.
هنوز هیجان زده شده اید؟ شما باید باشید! بازاریابی موتورهای جستجو یک زمینه جذاب است و می تواند بسیار سرگرم کننده باشد!

منبع: moz